•  

  Dhjetor 2017
  H M M E P S D
  « Jan    
   123
  45678910
  11121314151617
  18192021222324
  25262728293031

Misioni

Promovimi i sipermarrjes private dhe krijimi i nje mjedisi miqesor për investitorët vendas dhe te huaj nepermjet kordinimit, lobimit dhe aktiviteteve, nxitja e bashkepunimit ekonomik dhe tregtar me vendet e tjera, per nje zhvillim te qendrueshem ekonomik.