•  

  Korrik 2018
  H M M E P S D
  « Jan    
   1
  2345678
  9101112131415
  16171819202122
  23242526272829
  3031  

Misioni

Promovimi i sipermarrjes private dhe krijimi i nje mjedisi miqesor për investitorët vendas dhe te huaj nepermjet kordinimit, lobimit dhe aktiviteteve, nxitja e bashkepunimit ekonomik dhe tregtar me vendet e tjera, per nje zhvillim te qendrueshem ekonomik.