• Tetor 2018
  HMMEPSD
  « Jan  
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031 
 • Home
 • /Biznese
 • /Dhoma e Tregtise dhe Industrise Elbasan percjell njoftimin qe AIDA sjell per biznesmenet
Dhoma e Tregtise dhe Industrise Elbasan percjell njoftimin qe AIDA sjell per biznesmenet

Dhoma e Tregtise dhe Industrise Elbasan percjell njoftimin qe AIDA sjell per biznesmenet

Dhoma e Tregtise dhe Industrise Elbasan percjell njoftimin qe AIDA sjell per biznesmenet.
Për të gjithë të interesuarit, njoftojmë që Forumi i Biznesit Poloni – Shqipëri do të zhvillohet me datë 9 Dhjetor 2016, në orën 10, tek hotel aida-ccielborg-photo-choce-web-sitePlaza, Queen Geraldine meeting room. Në këtë Forum do të marrin pjesë përfaqësues polakë nga sektorët furnizues mobiljesh, furnizues produktesh ushqimore kryesisht mishi, prodhues mjetesh bujqësore, prodhues makinerish për miniera, tregtues të autobuzave dhe trenave. Të interesuarit mund të regjistrohen duke kontaktuar ne info@aida.gov.al.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*