Vitet kalojne dhe Panairi “Dita e Veres” vazhdon ecurine e tij te suksesit. Data, vendi dhe qellimi mbeten po ato dhe per vitin 2020.
Ju ftojme te beheni pjese e tij.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Fill out this field
Fill out this field
Ju lutem, jepni një adresë email të vlefshme.
You need to agree with the terms to proceed