Dhoma e Tregtise dhe Industrise Qarkut Elbasan, Bashkia Qytetit Elbasan dhe Kompania «Albexpo Group» Tirane, organizojne  nga     data 12-14 Mars 2020,      ne pallatin e Sportit “Tomorr Sinani” Elbasan, edicionin e 23-te,     te Panairit te Pergjithshem, “Dita e Veres 2020”.I konceptuar si një nga aktivitetet më të rëndësishme, ky panair do të jetë një mundësi e shkëlqyer për bizneset e çdo sektori, për të promovuar biznesin dhe produktet e tyre, por edhe për ta konsideruar eventin si një mundësi shumë e mirë network-u, pasi gjatë panairit do të mbahen edhe aktivitete të tjera dhe takime B2B me kompani pjesëmarrëse të vendit tonë, por edhe rajonit.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Fill out this field
Fill out this field
Ju lutem, jepni një adresë email të vlefshme.
You need to agree with the terms to proceed