Data e aktivitetit:
nga 12/03/2014 deri ne 14/03/2014
Organizator:
DHOMA E TREGTISE DHE INDUSTRISE ELBASAN
Bashkepunetor:
BASHKIA ELBASAN, ALBEXPO GROUP & …
Vendi:
Pallati Sportit “Tomorr Sinani” Elbasan
Pjesmarres:
BIZNESE PRODHUESE, TREGTARE, SHERBIMESH, ARTIZANE,
SHOQATA DHE ORGANIZATA TE NDRYSHME, etj. (mbi 50 pjesmarres)
Dhoma e Tregtise dhe Industrise Qarkut Elbasan, Bashkia Qytetit Elbasan dhe Kompania «Albexpo Group» Tirane, organizojne nga data 12-14 Mars 2014, ne pallatin e Sportit “Tomorr Sinani” Elbasan, edicionin e shtatembedhjete te panairit te pergjithshem,“Dita e Veres 2014”
I konceptuar si nje nga aktivitetet me te rendesishem te biznesi ne rajon, ky panair percon mesazhin e përpjekjeve për të mbështetur zhvillimin e vazhdueshëm të industries, tregetise, sherbimeve etj.. dhe për ta bërë këtë rajon, një destinacion të preferuar per biznes.
Ne kete panair marrin pjese shume kompani nga vendi dhe rajoni.
Per vete pjesemarrjen e larmishme dhe vizitoret e shumte qe e ndjekin kete Panair, ne kete konteks, para dhe gjate diteve te tij, trasmetohen reklama dhe emisione ne Televizionet lokale dhe kombetare, rrjetet sociale dhe ne disa gazeta apo agjenci te ndryshme.
Suksesi i panairit garantohet nga eksperienca dhe pervoja e fituar ne kete fushe.
Per informacione te metejshme, mund te shikoni ne www.ccielb.org ose kontaktoni ne Dhomen e Tregtise dhe Industrise Qarkut Elbasan me:

Cel: 0682262213, 0696758976

E-mail: info@ccielb.org; cciel@albmail.com

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Fill out this field
Fill out this field
Ju lutem, jepni një adresë email të vlefshme.
You need to agree with the terms to proceed