• Tetor 2018
  HMMEPSD
  « Jan  
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031 
 • Home
 • /Biznese
 • /Okazion Shitet fabrike mielli e kapacitet 40-50 ton/ 24orë

Okazion Shitet fabrike mielli e kapacitet 40-50 ton/ 24orë

Okazion  Shitet fabrike mielli me kapacitet 40-50 ton/ në 24orë.

-Linja e makinerive “SANGATI” linjë Italine e viteve të fundit, dhe ka një vit  që përdoret.
-Objekti i Hipotekuar konform ligjit.
– Shitet linja e prodhimit, por dhe i gjithë objekti me  truallin + Licensën + magazinat + Objektet e infrastrukturës ,që kapin një siperfaq 1619 m2.
-Sillozat kanë kapacitet 500ton.
Cmimi i arsyeshëm.

Kontakti:

E-mail: cciel@albmail.com
info@ccielb.org

Cel: +355 (0)68 22 622 13

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*