• Tetor 2018
  HMMEPSD
  « Jan  
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031 

Dhoma e Tregtise dhe Industrise Elbasan

Dhoma e Tregtise dhe Industrise Elbasan ne partneritet me Ministrine e Zhvillimit Ekonomik, Tregtise dhe Sipermarrjes dhe AIDA, shton gamen e sherbimeve ne mbeshtetje te biznesit. Prane Dhomes mund te gjeni informacion dhe mbeshtetje per perfitimin e grandeve te domosdosheme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*