•  

  Dhjetor 2017
  H M M E P S D
  « Jan    
   123
  45678910
  11121314151617
  18192021222324
  25262728293031
 • Home
 • /Biznese
 • /Takimi i zhvilluar me biznesmenët për Markat Tregtare, Dizajnin Industrial si dhe Patentat.

Takimi i zhvilluar me biznesmenët për Markat Tregtare, Dizajnin Industrial si dhe Patentat.

 Dhoma e Tregtisë dhe Industrisë Elbasan, duke parë kërkesat për një disiplinë të plotë dhe të shtrënguar për marketing dhe ndermjetesim,

të sipërmarrjeve dhe enteve publike, e duke konsideruar kërkesat e shumta që i vijnë për trajnim të avancuar në fushat e marketimit dhe ndermjetesimit, organizon Trajnimin mbi:

TEMA I-re: “ÇFARË ËSHTË PATENTA, MARKA TREGTARE, DIZAJNI INDUSTRIAL
TEMA II-te: “ÇFARË ESHTE NDERMJETESIMI, KUPTIMI DHE MOSMARREVESHJET QE ZGJIDHEN ME NDERMJETESIM”

Ky trajnim synon të japë njohuri mbi standartet ndërkombëtare të Patentave, Markave,

Dizenjin dhe Ndermjetesimin si zgjidhje të mosmarreveshjeve,

sikurse dhe të thellohet në diskutim mbi praktikat më të mira në Shqipëri për aplikimin e tyre.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*