•  

  Tetor 2017
  H M M E P S D
  « Jan    
   1
  2345678
  9101112131415
  16171819202122
  23242526272829
  3031  
 • Home
 • /Biznese
 • /Okazion Shitet fabrike mielli e kapacitet 40-50 ton/ 24orë

Okazion Shitet fabrike mielli e kapacitet 40-50 ton/ 24orë

Okazion  Shitet fabrike mielli me kapacitet 40-50 ton/ në 24orë.

-Linja e makinerive “SANGATI” linjë Italine e viteve të fundit, dhe ka një vit  që përdoret.
-Objekti i Hipotekuar konform ligjit.
– Shitet linja e prodhimit, por dhe i gjithë objekti me  truallin + Licensën + magazinat + Objektet e infrastrukturës ,që kapin një siperfaq 1619 m2.
-Sillozat kanë kapacitet 500ton.
Cmimi i arsyeshëm.

Kontakti:

E-mail: cciel@albmail.com
info@ccielb.org

Cel: +355 (0)68 22 622 13

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*