•  

  Mars 2018
  H M M E P S D
  « Jan    
   1234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  262728293031  

Dhoma e Tregtise dhe Industrise Elbasan

Dhoma e Tregtise dhe Industrise Elbasan ne partneritet me Ministrine e Zhvillimit Ekonomik, Tregtise dhe Sipermarrjes dhe AIDA, shton gamen e sherbimeve ne mbeshtetje te biznesit. Prane Dhomes mund te gjeni informacion dhe mbeshtetje per perfitimin e grandeve te domosdosheme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*