• Tetor 2018
  HMMEPSD
  « Jan  
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031 
 • Home
 • /Archive by category ' Kreu '

Archive For: Kreu

“Tryeze e rrumbullaket”

PREZANTIMI I FONDIT SHQIPETAR PER KONKURUSHMERINE, FONDIT PER INOVACIONIN
Emarte,3 Prill 2012,ora 10:00
Vendi i organizimit: “Real Scampis”

Agjencia Shqipetare e zhvillimit te Investimeve ne bashkpunim me Dhomen e Tregtise dhe Industrise Elbasan organizon, me date 3 Prill 2012,Tryezene Rrumbullaket …