•  

  Korrik 2018
  H M M E P S D
  « Jan    
   1
  2345678
  9101112131415
  16171819202122
  23242526272829
  3031  
 • Home
 • /Archive by category ' Kreu '

Archive For: Kreu

“Tryeze e rrumbullaket”

PREZANTIMI I FONDIT SHQIPETAR PER KONKURUSHMERINE, FONDIT PER INOVACIONIN
Emarte,3 Prill 2012,ora 10:00
Vendi i organizimit: “Real Scampis”

Agjencia Shqipetare e zhvillimit te Investimeve ne bashkpunim me Dhomen e Tregtise dhe Industrise Elbasan organizon, me date 3 Prill 2012,Tryezene Rrumbullaket …